Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Medium
cy: Canolig

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Close
cy: Yn agos

en: Black
cy: Du
