Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
