Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Medium
el: Μέσο

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Open in new window
el: Άνοιγμα σε νέο παράθυρο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Usage
el: Χρήση

en: Black
el: Μαύρο

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
