Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Created
et: Loodud

en: Medium
et: Keskmine

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Close
et: Sulge

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Changed
et: Muudetud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Black
et: Must

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Image field
et: Pildi väli
