Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Created
eu: Sortua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Close
eu: Itxi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Usage
eu: Erabilera

en: Black
eu: Beltza

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
