Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Medium
fa: متوسط

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Close
fa: بستن

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: White
fa: سفید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Usage
fa: کاربرد

en: Black
fa: سیاه

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Image field
fa: فیلد تصویر
