Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Created
is: Stovnað

en: Medium
is: Miðal

en: Black
is: Svart

en: About
is: Um
