Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Note:
fr: Note :

en: Default
fr: Par défaut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Created
fr: Créé

en: Medium
fr: Moyen

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Untitled
fr: Sans titre

en: Close
fr: Fermer

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Open in new window
fr: Ouvrir dans une nouvelle fenêtre

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: White
fr: Blanc

en: Changed
fr: Modifié

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Usage
fr: Utilisation

en: Black
fr: Noir

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Image field
fr: Champ image

en: How it works
fr: Comment ça marche

en: Learn more
fr: En savoir plus

en: Variant: @variant
fr: Variante : @variant

en: Heading Level
fr: Niveau de titre
