Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Created
hi: निर्मित

en: Medium
hi: माध्यम

en: Close
hi: बंद करे

en: Open in new window
hi: नई विंडो में खोलें

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Changed
hi: बदल गया

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: Black
hi: काला

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: How it works
hi: यह किस प्रकार काम करता है
