Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Medium
hr: Srednji

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Usage
hr: Upotreba

en: Black
hr: Crna

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
