Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Created
hu: Létrehozva

en: Medium
hu: Közepes

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Close
hu: Bezár

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: White
hu: Fehér

en: Changed
hu: Módosítva

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Usage
hu: Használat

en: Black
hu: Fekete

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Image field
hu: Képmező

en: How it works
hu: Hogyan működik

en: Learn more
hu: További információk

en: Light Gray
hu: Világosszürke

en: Dark Gray
hu: Sötétszürke

en: Heading Level
hu: Címsor szintje
