Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Left
hy: Ձախ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
