Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Created
id: Dibuat

en: Medium
id: Sedang

en: Link URL
id: Tautan URL

en: Close
id: Tutup

en: Open in new window
id: Buka di jendela baru

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Changed
id: Berubah

en: Loading...
id: Memuat...

en: Usage
id: Penggunaan

en: Black
id: Hitam

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Image field
id: Field gambar
