Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Created
ja: 作成

en: Medium
ja: 中程度

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Close
ja: 閉じる

en: Open in new window
ja: 新しいウィンドウで開く

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Changed
ja: 変更済

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Usage
ja: 使用方法

en: Black
ja: ブラック

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -
