Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Created
jv: Digawé

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Image field
jv: Field gambar
