Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Untitled
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲದ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
