Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Created
lt: Sukurta

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Close
lt: Uždaryti

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Black
lt: Juoda

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau
