Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Created
lv: Izveidots

en: Medium
lv: Vidējs

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Close
lv: Aizvērt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Changed
lv: Labots

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Black
lv: Melns

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
