Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Medium
mg: Antonony
