Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Note:
mr: टीप:

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Close
mr: बंद
