Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Default
ms: Lalai

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Created
ms: Diciptakan

en: Medium
ms: Sederhana

en: Close
ms: Tutup

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Black
ms: Hitam

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -
