Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
