Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Created
pl: Utworzono

en: Medium
pl: Średnie

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Close
pl: Zamknij

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Usage
pl: Użycie

en: Black
pl: Czarny

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Image field
pl: Pole obrazu
