Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Medium
ps: منځنى

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Close
ps: تړل

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
