Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Created
ru: Создано

en: Medium
ru: Средний

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Untitled
ru: Без заголовка

en: Close
ru: Закрыть

en: Open in new window
ru: Открыть в новом окне

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: White
ru: Белый

en: Changed
ru: Изменение

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Usage
ru: Использование

en: Black
ru: Чёрный

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Learn more
ru: Просмотреть

en: Light Gray
ru: Светло-серый

en: Dark Gray
ru: Тёмно-серый

en: Heading Level
ru: Уровень заголовка
