Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
