Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Created
sk: Vytvorené

en: Medium
sk: Stredná

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Changed
sk: Zmenené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Usage
sk: Využitie

en: Black
sk: Čierna

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Learn more
sk: Zistiť viac
