Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Close
sl: Zapri

en: White
sl: Bela

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: About
sl: O modulu
