Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
