Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Note:
uk: Примітка:

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Created
uk: Створено

en: Medium
uk: Середній

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Untitled
uk: Без назви

en: Close
uk: Закрити

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: White
uk: Білий

en: Changed
uk: Змінено

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Usage
uk: Використання

en: Black
uk: Чорний

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Light Gray
uk: Світло-сірий

en: Dark Gray
uk: Темно-сірий

en: Heading Level
uk: Рівень заголовка
