Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Medium
vi: Vừa

en: Link URL
vi: URL của liên kết

en: Untitled
vi: Không tên

en: Close
vi: Đóng

en: Open in new window
vi: Mở trong cửa sổ mới

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Black
vi: Đen

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
