Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Created
af: Geskep

en: Black
af: Swart
