Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Created
be: Створана

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
