Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Created
fi: Luotu

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Untitled
fi: Otsikoton

en: Close
fi: Sulje

en: Open in new window
fi: Avaa uudessa ikkunassa

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Usage
fi: Käyttö

en: Black
fi: Musta

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -
