Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Created
gl: Creado

en: Medium
gl: Medio

en: Untitled
gl: Sen título

en: Close
gl: Pechar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Changed
gl: Cambiado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Usage
gl: Uso

en: Black
gl: Negro

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
