Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Created
kk: Құрылған

en: Medium
kk: Орташа

en: Black
kk: Қара
