Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Medium
km: មធ្យម

en: Close
km: បិទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Black
km: ខ្មៅ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
