Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
