Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: Close
nn: Lukk
