Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд
