Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Created
ro: Creat

en: Medium
ro: Mediu

en: Link URL
ro: URL Link

en: Untitled
ro: Nedenumit

en: Close
ro: Închideți

en: Open in new window
ro: Deschide în fereastră nouă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Changed
ro: Schimbat

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Usage
ro: Utilizare

en: Black
ro: Negru

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Learn more
ro: Află mai multe
