Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Created
sq: Krijuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Black
sq: E zezë

en: About
sq: Informacione
