Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Note:
sv: Observera:

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Created
sv: Skapad

en: Medium
sv: Mellan

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Untitled
sv: Titellös

en: Close
sv: Stäng

en: Open in new window
sv: Öppna i ett nytt fönster

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: White
sv: Vit

en: Changed
sv: Ändrad

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Usage
sv: Användning

en: Black
sv: Svart

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Image field
sv: Bildfält

en: How it works
sv: Hur det fungerar
