Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Close
th: ปิด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Black
th: สีดำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
