Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Medium
tr: Orta

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Untitled
tr: Başlıksız

en: Close
tr: Kapat

en: Open in new window
tr: Yeni pencerede aç

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Changed
tr: Değişti

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Usage
tr: Kullanım

en: Black
tr: Siyah

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -
