Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
