Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Media type ID
es: ID de tipo multimedia
