Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
