Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
