Image Library Widget (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
